Biały uśmiech w 45 minut ! Biały uśmiech w 45 minut !

Biały uśmiech w 45 minut !

  • -

Biały uśmiech w 45 minut !

Każda typowa kobieta poświęca kilka godzin dla swojej urody. Wszystkie Panie pragną zachwycać swoim wyglądem robiąc makijaż, fryzurę, pedicure, manicure i wiele innych zabiegów, o których mężczyźni nie mają nawet pojęcia. Pewne czynności muszą wykonywać codziennie, inne zaś cyklicznie poświęcając na to mnóstwo czasu.

pielegnacja_kobieta_infografika

45 min do pięknego uśmiechu!

Wiele zabiegów potrzebuje powtórzenia i dużej ilości poświęconego czasu. Wybielanie zębów w Olsztynie to jednorazowa wizyta, trwająca tylko 45 min! Jest to wyjątkowa oszczędność czasu, ponieważ zabieg wykonujesz jednorazowo, a efektami cieszysz się nawet do dwóch lat! Nie musisz męczyć się codziennym nakładając pasków wybielających czy aplikatorów, aby cieszyć się olśniewającym uśmiechem.

Co po wybielaniu?

Przez pierwszy tydzień po wybielaniu zębów należy stosować białą dietęPolega ona na wyeliminowaniu z naszej produktów zawierających ciemne zabarwienie. Nie należy też pić kawy, herbaty, soków. W tym czasie trzeba powstrzymać się od palenia papierosów.

Przyciągaj spojrzenia innych swoim perfekcyjnym uśmiechem.  Zapraszamy na wybielanie zębów w Olsztynie przekonaj się, że warto!

 .