Chcę wybielić zęby! Którą metodę wybrać? Domowe sposoby vs. Profesjonalne wybielanie z White & Beauty Chcę wybielić zęby! Którą metodę wybrać? Domowe sposoby vs. Profesjonalne wybielanie z White & Beauty

Chcę wybielić zęby! Którą metodę wybrać? Domowe sposoby vs. Profesjonalne wybielanie z White & Beauty

  • -

Chcę wybielić zęby! Którą metodę wybrać? Domowe sposoby vs. Profesjonalne wybielanie z White & Beauty

Perfekcyjny uśmiech jest pragnieniem każdego z nas. Zęby stanowią nieodłączny element naszego wyglądu, dlatego jest  tak ważny.  Twierdzimy, że stanowi on naszą sprawdzoną wizytówkę. Piękny i zdrowy uśmiech zwraca uwagę innych, a my czujemy się doskonale. Wybielanie zębów stało się na tyle popularne, że ludzie stosują różne metody w celu uzyskania zadowalających efektów. Istnieją domowe sposoby wybielania zębów, jak i profesjonalne, wykonywane w gabinetach. Część z nich są szkodliwe i niepolecane przez specjalistów tej dziedziny

Domowe sposoby wybielania zębów

  • Pasty wybielające

Pasty wybielające posiadają duży współczynnik ścieralności, który usuwa nagromadzony osad i kamień nazębny. Rezultaty tej metody widoczne są po kilku tygodniach i uwarunkowane są regularnością stosowania produktu. Pomimo długotrwałego używania środka wybielającego typu pasta efekty są niewielkie. Jedynym argumentem przemawiającym za stosowaniem preparatu jest jego niska cena. Jednak metoda wiąże się z wadami, taki jak; osłabione szkliwo, pojawiająca się nadwrażliwość oraz kruchość zębów.

  • Paski wybielające

Paski wybielające były metodą bardzo popularną, jednak dość szkodliwą. Oficjalnie tego typu preparaty są wycofane z produkcji. Osoby, które używały tego produktu były zadowolone z efektu, jednak narzekały na skutki uboczne np. nadwrażliwość zębów, kruche szkliwo, wrażliwość na zmianę temperatury itp.

Specjalistyczne metody wybielania zębów

  • Wybielanie zębów w Olsztynie

Laserowe wybielanie zębów to metoda skuteczna i bezpieczna. Wykorzystuje ona nowoczesną technologie, która przyszła z zachodu, czyli Stanów Zjednoczonych. Podczas zabiegu wykonywane są trzy 15 minutowe sesje podczas których nakładany jest żel organiczny, którego działanie jest aktywowane lampą. Rezultaty widoczne są natychmiastowo, a efekty wybielania zębów utrzymują się nawet do dwóch lat.  Plusem również jest to, że w White & Beauty można skorzystać z promocyjnych cen zabiegu.

Skorzystaj z profesjonalnej metody i zapisz się na laserowe wybielanie zębów w Olsztynie !

.