Lampa LED czy PREMIUM? Lampa LED czy PREMIUM?

Lampa LED czy PREMIUM ?

  • -

Lampa LED czy PREMIUM ?

Chcesz wybielić laserowo zęby, jednak nie wiesz, którą lampę wybrać? Zastanawiasz się czym różni się lampa Led od lampy Premium ? Dokonaj odpowiedniego wyboru, zapoznając się z podstawowymi różnicami pomiędzy laserami.

  

  Lampa Led

lampa-ledTo standardowa lampa wybielająca  szkliwo. Długość fali emitowanej wiązki światła  wynosi  465 nanometrów. Polecana jest osobom posiadającym płytkie przebarwienia  nazębne i  niewielkie ilości osadu. Często wykorzystywana jest do zabiegu  podtrzymującego. Lampa daje rezultat  wybielania od 4 do 8 odcieni, a efekt utrzymuje  się 6-9 miesięcy.

 

Lampa Premium

_MG_9606aZnana jest również pod nazwą akceleratora halogenowego. Lampa renomowanej firmy usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów White & Beauty. Polecana w szczególności osobom, które mają duże przebarwienia, palą papierosy, piją dużą ilość kawy, herbaty, wina. Długość fali emitowanego, niebieskiego światła wynosi od 480 do 520 nanometrów. Efekty utrzymują się od 1 do 1-5 roku, a odcień zębów poprawia się nawet od 10-16 tonów. Dzieję się tak, ponieważ lampa Prenium wybiela szkliwo oraz głębszą warstwę, czyli zębinę.

 

 


LAMPA LED LAMPA PREMIUM
Długość fali 465 nm 480-520 nm
Efekt w odcieniach 4-8 odcieni 10-6 odcieni
Czas utrzymania się efektu 6-9 miesięcy 1-1,5 roku
Głębokość wnikania żelu Zewnętrzna warstwa szkliwa Szkliwo i zębina
Przeznaczenie Mniejsze przebarwienia, podtrzymanie efektu wybielania Silne przebarwienia

Zapraszamy na laserowe wybielanie zębów w Olsztynie do gabinetu White&Beauty..