O wybielaniu zębów słów kilka – podstawy dla początkujących. Wizyta w gabinecie. O wybielaniu zębów słów kilka – podstawy dla początkujących. Wizyta w gabinecie.

O wybielaniu zębów słów kilka – podstawy dla początkujących. Wizyta w gabinecie.

  • -

O wybielaniu zębów słów kilka – podstawy dla początkujących. Wizyta w gabinecie.

Sprawdź, czy niczego nie pominąłeś. Jeśli obcy jest Ci temat: przebarwień, przeciwwskazań, metod wybielania, przygotowania się do zabiegu to przeczytaj wcześniej dodane artykułu.

W tym artykule pokrótce przedstawimy, jak wygląda standardowa wizyta w gabinecie White&Beauty. Aby było to prostsze, przedstawię to w punktach.

  1. Przed przyjściem do gabinetu, klient musi zapisać się na wizytę wybielania zębów na naszej infolinii pod nr 896505085. Tam zostaniesz poinformowany o przeciwwskazaniach, białej diecie, zostanie wyznaczony termin, doradzimy, jaki zabieg wybrać i rozwiejemy wątpliwości. Masz wyznaczony termin?
  2. Na 24 godziny przed zabiegiem otrzymujesz smsa z przypomnieniem o zabiegu. Jeśli z jakiegoś powodu okazuje się, że nie możesz się pojawić w gabinecie, na 24h przed planowanym zabiegiem, powinieneś nas o tym poinformować.
  3. Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Należy tylko zadbać o standardową higienę jamy ustnej.
  4. Standardowa wizyta wybielająca trwa około 1.15 h.
  5. Podczas wizyty odbywają się 3 naświetlenie po 15 minut. Na zęby nakłada się bezpieczny żel organiczny i włącza lampę. Żel wyciera się z zębów i nakłada ponownie, po czym następuje kolejne naświetlenie, a potem sytuacja się powtarza. Można wybielić zęby o maksymalną ilość, lub dopasować odcień do swoich oczekiwań, np. wykonując 2,5 naświetleń zamiast pełnych trzech.
  6. Po zabiegu sprawdzany jest efekt i porównywalny z odcieniem początkowym. Od razu wiesz, o ile odcieni wybieliły się Twoje zęby!

Na Twoje pytania odpowiadają specjaliści w dziedzinie wybielania zębów z Olsztyna z gabinetu White&Beauty.