Obawy przed wybielaniem Obawy przed wybielaniem

Obawy przed wybielaniem

  • -

Obawy przed wybielaniem

Zanim zapiszesz się na laserowe wybielanie zębów w Olsztynie odpowiedź sobie na pewne pytania. Wielu klientów White & Beauty  zastanawia się nad przebiegiem wizyty, skutecznością, długością utrzymujących się efektów, bezpieczeństwem zabiegu. Ten artykuł przybliży temat wybielania zębów.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg laserowego wybielania jest całkowicie bezbolesny. Tylko u nielicznych pacjentów pojawia się ból związany z występowaniem nadwrażliwości zębów.  Dolegliwość może uaktywnić  się podczas zabiegu, jednak utrzymuje się maksymalnie do 24 godzin po zabiegu. U wyjątkowo wrażliwych pacjentów, u których nadwrażliwość występuje, niwelujemy dolegliwość odpowiednim płynem zawierającym witaminy.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Wybielanie zębów jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Metoda została opracowana przez specjalistów w tej dziedzinie. Przeprowadzane były również badania wpływu zabiegu na strukturę kości. Tymi doświadczeniami w pełni potwierdzono, że zabieg jest w pełni bezpieczny dla naszych zębów i dziąseł.  Zanim jednak zdecydujesz się na wybielanie zębów musisz mieć w pełni zdrowe zęby.

Jak długo utrzyma się efekt?

Efekty wybielania, które są widoczne od razu po zabiegu utrzymują się nawet do dwóch lat. Należy jednak pamiętać, ze cały czas nasze zęby będą ulegać przebarwieniom. W codziennym pożywieniu występuje duża ilość barwników naturalnych, jak i tych sztucznych, które przebarwiają nasze zęby. Ważna jest również prawidłowa i regularna higiena jamy ustnej. Aby utrzymać efekt na dłużej powinniśmy wyzbyć się nałogu palenia, picia napojów gazowanych,  ciemnych produktów. Zalecamy, aby po zabiegu wybielania zębów po upływie 2 miesięcy wykonać tzw. ,,zabieg podtrzymując’’. Polega on na dwukrotnym naświetlaniu przez 10 min.

Dlaczego wybielić zęby w White & Beauty?

Jest to marka premium, która zadowoli nawet tych najbardziej wymagających. Dajemy gwarancję na efekt tuż po wizycie, a my w zamian otrzymujemy zadowolonych klientów.

 .