Przygotowania przed ślubem Przygotowania przed ślubem

Przygotowania przed ślubem

  • -

Przygotowania przed ślubem

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Chcemy by wszystko w tym dniu było idealne. Przygotowania rozpoczynamy często z rocznym lub nawet większym wyprzedzeniem. Wybieramy najpiękniejsze miejsce ceremonii i zabawy weselnej, wynajmujemy najlepszego w okolicy fotografa i kamerzystę, dbamy o odpowiednia oprawę muzyczna, piękna suknie, dobrze skrojony garnitur, obrączki. Przygotowania do ślubu, często są okresem bardzo stresującym, pochłaniającym dużo energii i zaangażowania. W wirze przygotowań, nie zapominajmy o sobie! Zadbajmy o to byśmy sami tego dnia nie tylko wyglądali ale także czuli się świetnie! Niewątpliwie pomoże w tym zadbanie o skore, włosy,paznokcie i zęby!
Odpowiednio wcześniej przed tym wielkim dniem warto udać się do kosmetyczki by wykonać serie zabiegów dobranych do potrzeb skóry. Przygotowana, dobrze oczyszczona, nawilżona skóra będzie wyglądała zdrowo, bardziej promiennie. Na dzień przed lub w dniu ślubu warto wykonać tak zwany zabieg bankietowy, który dodatkowo napnie skórę, wyprostuje zmarszczki i sprawi ze nałożony później makijaż nie tylko lepiej będzie wyglądał ale także będzie trwalszy i na pewno przetrwa cała noc! Oprócz zabiegów na twarz, można zadbać tez o skore całego ciała. I tu podobnie, w zależności od problemu specjalista dobierze zabiegi antycellulitowe, odchudzające, oczyszczające czy nawilżające. Zabiegi połączone z masażem, pozwolą się odprężyć i zrelaksować. Ważnym elementem przygotowań do ślubu, jest dobór odpowiedniego ciecia, koloru, upięcia włosów. Jeśli włosy są w nie najlepszej kondycji warto skorzystać z kilku zabiegów pielęgnacyjnych po których włosy odzyskają sprężystość i blask. Fryzura ślubna powinna być dobrana do kształtu twarzy, kroju sukni, welonu. Ważne by przetrwała huczne tance na parkiecie! Zadbajmy o skórę dłoni i paznokci by móc dumnie prezentować nałożona obrączkę! Warto wybrać się do manicurzystki, która profesjonalnie zatroszczy się o dłonie. Jednym z najistotniejszych detali twarzy na który zwracamy uwagę już przy pierwszym kontakcie jest uśmiech. Ma on ogromne znaczenie dla postrzegania nas przez innych ludzi.
Ładny, zdrowy uśmiech wywołuje pozytywne emocje, wzbudza zaufanie i świadczy o wysokiej kulturze osoby. W dniu ślubu ma on szczególne znaczenie. Nic tak pięknie nie podkreśla starannego makijażu i bieli sukni ślubnej panny młodej jak właśnie czysty, biały uśmiech. Biel sukni czy męskiej koszuli uwydatnia wszystkie niedoskonałości uśmiechu w postaci osadu, kamienia czy przebarwień. Pamiątkowe zdjęcia nie będą już tak piękne gdy widoczne na nich zęby będą zaniedbane. Pamiętajmy by odpowiednio wcześnie zadbać też o ten niezwykle ważny aspekt. Wyleczmy zęby, usuńmy załogi osadu i kamienia nazębnego i udajmy się na profesjonalnie wybielanie zębów ! Pozwala ono rozjaśnić zęby nawet o 12 tonów! Należy je wykonać najpóźniej na dwa tygodnie przed planowana uroczystością ponieważ po zabiegu przez okres od 7 do 14 dni powinno się stosować tak zwana „biała dietę”.

Sezon ślubny w pełni! Jeśli właśnie zbliża się data Twojej ceremonii zachęcamy do skorzystania z naszej promocji ślubnej! Wybielanie lampa Premium dla dwóch osób kosztuje teraz tylko 279 zł! Więcej informacji w zakładce „Promocja ślubna”. Serdecznie zapraszamy na wybielanie zębów w Olsztynie!