Upewnij się, że i Ty możesz laserowo wybielić zęby Upewnij się, że i Ty możesz laserowo wybielić zęby

Upewnij się, że i Ty możesz laserowo wybielić zęby

  • -

Upewnij się, że i Ty możesz laserowo wybielić zęby

Chcesz wybielić zęby w White & Beauty w Olszynie, ale nie wiesz czy ta metoda jest przeznaczona dla Ciebie? Warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu abyś i Ty miał pewność, że wybielanie zębów będzie bezpieczne i uzyskasz oczekiwane efekty.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Niezaleczone ubytki w zębach – zęby, które chcemy wybielić muszą być wyleczone. Warto przed zabiegiem wybielania zębów odbyć rutynową wizytę u stomatologa.

Osoby, które chorują np. na epilepsje, astmę, hipoplazja, chorobę Parkinsona.

Kobiety w ciąży lub karmiące.

– Aparat ortodontyczny – osoby posiadające aparat ortodontyczny mogą poddać się wybielaniu zębów po 6 miesiącach od jego zdjęcia.

– Stwierdzona przez stomatologa paradontoza lub trwałe uszkodzenie szkliwa.

– Dolegliwości jamy ustnej – np. opryszczka, afta, stan zapalny dziąseł. Dopiero po wyleczeniu dolegliwości możemy wybielić zęby.

– Zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej – jeżeli w jamie ustnej jest rana będąca skutkiem usunięcia zęba, musimy poczekać aż do pełnego zagojenia dziąsła.

Osoba mająca mniej niż 16 lat –  taka osoba może wybielić zęby, jeżeli uzyska pisemną zgodę rodzica i  nie posiada mlecznych zębów.

Zalecamy również aby przed wybielaniem zębów w gabinecie White & Beauty w Olsztynie  wykonać zabieg skalingu i piaskowania. Nagromadzone warstwy osadu i kamienia uniemożliwiają równomierne wybielanie się zębów.

Jeżeli nie występują u Ciebie któreś z powyższych przeciwwskazań możesz już teraz  zapisać się na wybielanie zębów w Olsztynie ! .