Uśmiech to zdrowie Uśmiech to zdrowie

Uśmiech to zdrowie

  • -

Uśmiech to zdrowie

Dlaczego warto się uśmiechać?
Każdy z nas może mieć własny powodów, aby się uśmiechać. Olśniewające zęby pomagają nam zdobyć serce drugiego człowieka, osiągnąć sukces zawodowy lub też sprawią, że będziemy postrzegani jako pozytywne osoby.

Uśmiech odmładza
Przeprowadzone badania, potwierdziły, iż osoby, które się częściej uśmiechają są odbierane przez innych jako młode, pełne życia istoty. Uśmiech sprawia, że jesteśmy odbierani bardziej pozytywnie, niż ludzie bywający smutni.

Uśmiech czyni nas zdrowszymi
Niektórzy nie wierzą w to stwierdzenie, jednak jest ono prawdziwe. Podczas uśmiechania się nasz organizm produkuje endorfiny, czyli hormony peptydowe wywołujące euforię. Mięśnie naszego ciała rozluźniają się pozbywając się zbędnego stresu i napięcia.

Uśmiech naszą wizytówką
Osoby, które mają na buzi uśmiech są odbierane znacząco lepiej. Wynika to z faktu, iż łatwiej nawiązywać jest kontakt z osobą wesołą, kontaktową oraz życzliwą. Te cechy świetnie przydadzą się np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej itp.

Man-and-Woman-Kiss-on-Cheek-iStock-1-09

Uśmiech otwiera serca innych
To jeden z najważniejszych elementów znajdujących się na naszej twarzy. Uśmiech jako pierwszy zwraca uwagę innych ludzi. W głównej mirze to on decyduje o tym, czy będziemy zainteresowani bliższym poznaniem drugiej osoby.

Uśmiech z White & Beauty
Jeżeli chcesz zachwycać bielą swoich zębów koniecznie zapisz się na wybielanie zębów w Olsztynie. Kolor zębów świetnie podkreśli całokształt uśmiechu!

 .