Wybielanie zębów w Olsztynie Wybielanie zębów w Olsztynie

Wybielanie zębów w Olsztynie

Wybielanie zębów w Olsztynie – zaufaj specjalistom i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Salon White & Beauty w Olsztynie jest franczyzą wiodącej marki wybielania zębów w Polsce. Wykorzystuje innowacyjną technologię, która została stworzona dzięki badaniom przeprowadzonym przez najlepszych specjalistów w tej dziennie. Metoda ta została opracowana w Stanach Zjednoczonych. W związku z narastającym zainteresowaniem nowoczesną technologią i chęcią posiadania pięknego uśmiechu powstał gabinet White & Beauty w Olsztynie.

Główną przyczyną zmiany koloru zębów jest spożywanie produktów zawartych w codziennej diecie. To właśnie w jedzeniu i piciu zawarte są barwniki, które wpływają na biel zębów. Pomimo odpowiedniej higieny jamy ustnej, unikaniu używek, regularnych wizyt u stomatologa jesteśmy narażeni na przebarwienia zębów.

Wybielając zęby domowymi sposobami możemy narazić się na niemiłe doświadczenia. Aplikowanie past wybielających oraz nakładek nazębnych jest ryzykowne, gdyż może doprowadzić do trwałego osłabienia naszego szkliwa, jak i do nadwrażliwości. Efekty przy tego typu metodach są krótkotrwałe i mało widoczne. Wykorzystywana przez nas technologia pomoże uniknąć przykrych doświadczeń związanych z wybielaniem. Dzięki laserowemu wybielaniu zębów zaoszczędzisz pieniądze, czas i nerwy.

Jeżeli marzysz o śnieżnobiałym uśmiechu nie poddawaj się niesprawdzonym, domowym sposobom. Skorzystaj z nowoczesnej technologii, której zaufali tysiące klientów. Odmień swój wygląd z White & Beauty w Olsztynie, olśniewając innych swoim pięknym uśmiechem. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Wybielanie zębów w Olsztynie wykorzystuje metodę laserową. Polega na nałożeniu organicznego żelu oraz aktywowaniu go za pomocą naświetleń jednej z dwóch lamp. Dzięki temu substancja wnika w szkliwo i rozjaśnia zęby. Są do wyboru akceleratory: elektroluminescencyjny i halogenowy. Zabieg trwa 45 min, czyli 3 naświetlenia po 15 minut.

Akcelerator, czyli lampa emitująca intensywną wiązkę silnie niebieskiego światła o bardzo dużej częstotliwości. Długość fali wynosi od 480 do 510 nanometrów. Jest sprzętem bezpiecznym i komfortowym. Przynosi zadowolenie i szybkie efekty. Dzięki wydzielaniu niskiej temperatury nie powoduje nadmiernej nadwrażliwości zębów jak inne lampy wykorzystywane w tej technologii.

 

Przebieg zabiegu wybielania zębów w gabinecie White & Beauty w Olsztynie

Wybielanie zębów lampą PREMIUM

Wybielanie zębów lampą PREMIUM

  1. Po przybyciu do gabinetu zapoznajecie się Państwo z przeciwwskazaniami do zabiegu i podpisujecie formularz zgody na zabieg.
  2. Ustalamy odcień zębów przy użyciu wzornika bieli.
  3. Na zęby nakładany jest aktywator oraz żel. Pod wpływem światła z lampy aktywator miesza się z żelem i rozpoczyna się rozjaśnianie.
  4. Podczas jednej wizyty odbywają się 3 naświetlenia po 15 minut każde.
  5. Przy użyciu lusterka i wzornika wspólnie ustala się uzyskany przez pacjenta odcień.
  6. Pacjent musi zapoznać się z zaleceniami po zabiegu, czyli stosowaniem białej diety.

Więcej możesz dowiedzieć się  pod numerem telefonu 503-514-006 lub w naszym gabinecie White & Beauty w Olsztynie.