Wybielanie zębów w Olsztynie! Wybielanie zębów w Olsztynie!

Wybielanie zębów w Olsztynie!

  • -

Wybielanie zębów w Olsztynie!

Wizyta za kilka dni, a Ty wciąż masz pytania odnośnie wybielania zębów? Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Oto najczęstsze pytania naszych pacjentów.

Czy zabieg jest bolesny?
Nie. Zabieg laserowego wybielania zębów jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

Czy należy się jakoś specjalnie przygotować?
Zalecamy, aby przed wizytą, w odstępie około siedmiu dni od wybielania wykonać skaling i piaskowanie. Należy również pamiętać, aby zaleczyć wszystkie ubytki w zębach.

Czy mogę wybielić zęby?
Praktycznie każda osoba może wybielić zęby. Niektórzy jednak nie mogą skorzystać z tej technologii, ponieważ występują u nich przeciwwskazania do zabiegu, np. niezaleczone ubytki, aparat ortodontyczny, ciąża i karmienie piersią, astma, epilepsja.

Czy moje zęby będą śnieżnobiałe?
Nie zawsze wybielanie zębów da nam oczekiwany, śnieżnobiały rezultat. Kolor naszych zębów uwarunkowany genetycznie oraz zęby różnie reagują na żel organiczny. Jednak z pewnością zęby zostaną rozjaśnione.

Ile czasu trwa zabieg?
Zabieg nie jest długi. Trwa 45 min, czyli 3 naświetlenia po 15 minut. Jednak do czasu wykonywania zabiegu należy doliczyć czas związany z uzupełnieniem formalności, jak i rozmowę z osobą przeprowadzającą zabieg.

Co muszę robić po zabiegu?
Po zabiegu laserowego wybielania zębów należy utrzymywać przez do 7 dni białą dietę. Polega ona na unikaniu produktów o ciemnym zabarwieniu.

Dlaczego warto opłaca się przyjść na wybielanie zębów w Olsztynie?
Wszystkim osobom chcącym wybielić zęby polecamy laserową metodę wybielania zębów. Jest to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda..