Laserowe wybielanie zębów | Laserowe wybielanie zębów |

Laserowe wybielanie zębów

Laserowe wybielanie zębów w gabinetach White & Beauty wykorzystuje żel organiczny i profesjonalny system filtrujący – akcelerator halogenowy. Wybielanie polega na zaaplikowaniu substancji chemicznej na zęby, a następnie naświetlaniu ich za pomocą lampy . Czynność powtarzamy 3 razy podczas jednego zabiegu, a jego łączny czas wynosi 45 minut.

Działanie lasera wybielającego, czyli akceleratora halogenowego polega na emisji intensywnie niebieskiej wiązki świata o długości fali od 480 do 520 nanometrów, a filtrowane jest przez 12 tys. światłowodów o długości fali ponad 1,6 kilometra. Lampa mająca bardzo wysoką częstotliwość aktywuje działanie żelu organicznego, który wnika w szkliwo oraz głębszą warstwę, czyli zębinę.
Efekty w zależności od rodzaju lampy Premium lub Led utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat. Laserowe wybielanie zębów może dać efekt, aż do 12 odcieni. Metoda polecana jest w szczególności dla osób, które spożywają produkty intensywnie zabarwione, palą papierosy, piją kawę oraz ciemny alkohol.

Akcelerator halogenowy (lampa Premium) to sprzęt renomowanej firmy. Jest bezpieczny i komfortowy, przez co zadowala naszych klientów. Zapewnia szybkie efekty, a dzięki wydzielaniu niższej temperatury zmniejsza prawdopodobieństwo występowania nadwrażliwości zębów tuż po zabiegu.

IMG_0982

 .